PROFESJONALNE LEKCJE GRY NA PERKUSJI

 

DudzikWitam. Nazywam się Marcin "Dudzik" Dudzicki. Jestem perkusistą i nauczycielem gry na perkusji. Udzielam lekcji od wielu lat, a sam gram od ponad 20. Moje lekcje są dedykowane dla początkujących i średnio zaawansowanych perkusistów. Moje wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz graniu na scenie i w studio będzie Ci bardzo pomocne w rozwoju swoich umiejętności na tym instrumencie.

 

Swój program opieram na doświadczeniach ze szkoły muzycznej, do której uczęśzczałem od 2001 roku, różnych warsztatów oraz własnych ćwiczeniach i pokaźnym zbiorze nut z przydatnymi wprawkami, dzięki którym staniesz się solidnym bębniarzem. Nauka gry dzieli się na kilka sfer: werblówki (praca rękami), koordynacja ciała (ćwiczenia na koordynację), bity (ćwiczenia w grani na całym zestawie).

 

Moje lekcje są nowoczesnymi lekcjami, na których oprócz podstawowych, klasycznych ćwiczeń poznasz ciekawe rytmy i zagrywki rockowe, metalowe oraz podstawy latino i rytmów szaflowych. ZAPRASZAM!

 

 

 

 

 

DudzikKilka słów o mnie: jestem bębniarzem raczej rockowym ale nie zamykam się tylko na jedną gałąź muzyki. Zagrałem już kilka tras koncertowych po całej Polsce. Grałem m.in. w rock metalowych kapelach jak: HEDFIRST, KABANOS, PLAN, ERELES a obecnie bębnię w DAR MŁODZIEŻY. Do tej pory nagrałem sześć płyt długo grających, mnóstwo singli i dem. Oprócz grania i nauczania prowadzę studio nagrań i salę prób w sercu Mokotowa, na stronie której właśnie się znajdujesz. :)

 

Godzina lekcji kosztuje 120PLN. Lekcje odbywają się u mnie na sali prób w dowolnych godzinach od wtorku do czwartku.

ZAPRASZAM Dudzik

tel.: 600936924